Secretariaat

Voor al uw praktische vragen en om afwezigheden door te geven.
Open elke schooldag: 8u - 12u en 13u15 - 17u

Suzy Vervaeke

Secretariaatsmedewerker


Charlotte Demeulenaere

Secretariaatsmedewerker

Charlotte.Demeulenaere@gszwevegem.be

056/28 54 50

Directie

Voor al uw pedagogische, didactische en organisatorische vragen.

Vanessa Vromant

Directeur kleuter

Vanessa.Vromant@gszwevegem.be

0473/56 71 98

Laura Arnout

Directeur lager

Laura.Arnout@gszwevegem.be

0473/56 07 15

Zorgcoördinatoren - beleidsondersteuners

Voor al uw zorgvragen en -bezorgdheden

Kaat Roelstraete

Zorgcoördinator - beleidsondersteuner kleuter

Kaatje.Roelstraete@gszwevegem.be

0491/56 31 60

Fanny Verstappen

Zorgcoördinator - beleidsondersteuner lager

Fanny.Verstappen@gszwevegem.be

0491/56 31 62

CLB

Gwendy Verthé

CLB Groeninge

Gwendy.Verthe@vclbgroeninge.be

Schoolbestuur (inrichtende macht)

Gemeentebestuur Zwevegem | Blokkestraat 29 bus 1 | 8550 Zwevegem
056/76 55 67

Marc Doutreluingne

Burgemeester Zwevegem

Isabelle Degezelle

Schepen van Onderwijs

Externe toepassingen

Ons online schoolplatform en onze facebookpagina's.

Smartschool

Facebook
T'Winckeling

Facebook
Kouter

Facebook
Groene Kouter