Beleidsteam: Secretariaatsmedewerker - beleidsondersteuner

Voor al uw praktische vragen en om afwezigheden door te geven.
Open elke schooldag: 8u - 12u en 13u15 - 17u

Suzy Vervaeke

Secretariaatsmedewerker


Charlotte Demeulenaere

Secretariaatsmedewerker

Charlotte.Demeulenaere@gszwevegem.be

056/28 54 50



Sofie Pluym

Beleidsondersteuner

Sofie.Pluym@gszwevegem.be


Directieteam

Voor al uw pedagogische, didactische en organisatorische vragen.

Vanessa Vromant

Directeur

Vanessa.Vromant@gszwevegem.be

Laura Arnout

Directeur

Laura.Arnout@gszwevegem.be

Zorgteam: Zorgcoördinatoren

Voor al uw zorgvragen en -bezorgdheden

Kaat Roelstraete

Zorgcoördinator

Kaatje.Roelstraete@gszwevegem.be

Fanny Verstappen

Zorgcoördinator

Fanny.Verstappen@gszwevegem.be


Elke Destoop (a.i.)

Zorgcoördinator 1e-2e leerjaar

Elke.Destoop@gszwevegem.be

Marian Gaeremynck (a.i.)

Zorgcoördinator 3e-4e-5e-6e leerjaar

Marian.Gaeremynck@gszwevegem.be


CLB

Gwendy Verthé

CLB Groeninge

Gwendy.Verthe@vclbgroeninge.be

Schoolbestuur (inrichtende macht)

Gemeentebestuur Zwevegem | Blokkestraat 29 bus 1 | 8550 Zwevegem
056/76 55 67

Marc Doutreluingne

Burgemeester Zwevegem

Isabelle Degezelle

Schepen van Onderwijs

Externe toepassingen

Ons online schoolplatform.

Smartschool